+48 502 999 219

Produktów: 0

0.00zł

MotocyklowySklep24.pl

Produktów: 0

0.00zł

Z poniższego menu proszę wybrać markę, model oraz rok produkcji szukanego motocykla. Po dokonaniu wyboru, pojawi się lista dostępnych dla niego części zamiennych.

Kategorie
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Najczęściej wyszukiwane

AKUMULATOR BEZOBSŁUGOWY JMT YTX9-BS


  • AKUMULATOR BEZOBSŁUGOWY JMT YTX9-BS
JMT
Cena brutto:

117.00" class="cena-c3">117.00zł

Model: YTX9-BS(WP)/JMT/bo
Dostępność:
Producent: JMT
Opinia:
Zapisz do PDF: Zapisz do PDF

 

Opis


YTX9-BS(WP)

Na przestrzeni ostatnich kilku lat akumulatory JMT zmieniły całkowicie swoje oblicze. Poprzez zastosowanie całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej, obecnie produkowane akumulatory JMT reprezentują najwyższy światowy poziom technologiczny. Relatywnie niska cena powoduje, iż akumulatory JMT są najlepszym na rynku rozwiązaniem dla motocyklistów. 

Napięcie [V] 12
Typ bezobsługowy
Pojemność [Ah] 8
Szerokość [mm] 152
Głębokość [mm] 88
Wysokość [mm] 107
Pojemność elektrolitu [l] 0,4
Prąd ładowania [A] 0,9
Prąd rozruchu [A] 120
Układ elektrod: +/-

 

 


Pasuje do

Marka  Model  Typ / Rocznik  
BMWS 1000 RR2013
BMWS 1000 RR2014
HONDACB 5001994
HONDACB 5001995
HONDACB 5001996
HONDACB 5001997
HONDACB 5001998
HONDACB 5001999
HONDACB 5002000
HONDACB 5002001
HONDACB 5002002
HONDACB 5002003
HONDACBR 600 F1987
HONDACBR 600 F1988
HONDACBR 600 F1989
HONDACBR 600 F1990
HONDACBR 600 F1991
HONDACBR 600 F1992
HONDACBR 600 F1993
HONDACBR 600 F1994
HONDACBR 600 F1995
HONDACBR 600 F1996
HONDACBR 600 F1997
HONDACBR 600 F1998
HONDACBR 600 F1999
HONDACBR 600 F2000
HONDACBR 900 RR1992
HONDACBR 900 RR1993
HONDACBR 900 RR1994
HONDACBR 900 RR1995
HONDACBR 900 RR1996
HONDACBR 900 RR1997
HONDACBR 900 RR1998
HONDACBR 900 RR1999
HONDAFES 125 PANTHEON1998
HONDAFES 125 PANTHEON1999
HONDAFES 125 PANTHEON2000
HONDAFES 125 PANTHEON2001
HONDAFES 125 PANTHEON2002
HONDAFMX 6502005
HONDAFMX 6502005
HONDAFMX 6502006
HONDAFMX 6502007
HONDAFX 650 VIGOR1999
HONDAFX 650 VIGOR2000
HONDANT 650 V DEAUVILLE1998
HONDANT 650 V DEAUVILLE1999
HONDANT 650 V DEAUVILLE2000
HONDANT 650 V DEAUVILLE2001
HONDANTV 650 REVERE1988
HONDANTV 650 REVERE1989
HONDANTV 650 REVERE1990
HONDANTV 650 REVERE1991
HONDANTV 650 REVERE1992
HONDANTV 650 REVERE1993
HONDANTV 650 REVERE1994
HONDANTV 650 REVERE1995
HONDANTV 650 REVERE1996
HONDANTV 650 REVERE1997
HONDANX 650 DOMINATOR1988
HONDANX 650 DOMINATOR1989
HONDANX 650 DOMINATOR1990
HONDANX 650 DOMINATOR1991
HONDANX 650 DOMINATOR1992
HONDANX 650 DOMINATOR1993
HONDANX 650 DOMINATOR1994
HONDANX 650 DOMINATOR1995
HONDANX 650 DOMINATOR1996
HONDANX 650 DOMINATOR1997
HONDANX 650 DOMINATOR1998
HONDANX 650 DOMINATOR1999
HONDANX 650 DOMINATOR2000
HONDARVF 7501994
HONDARVF 7501995
HONDARVF 7501996
HONDARVF 7501997
HONDASLR 6501997
HONDASLR 6501998
HONDAVFR 750 R1988
HONDAVFR 750 R1989
HONDAVFR 750 R1990
HONDAVFR 750 R1991
HONDAVFR 750 R1992
HONDAVFR 750 R1993
HONDAVT 600 C SHADOW1988
HONDAVT 600 C SHADOW1989
HONDAVT 600 C SHADOW1990
HONDAVT 600 C SHADOW1991
HONDAVT 600 C SHADOW1992
HONDAVT 600 C SHADOW1993
HONDAVT 600 C SHADOW1994
HONDAVT 600 C SHADOW1995
HONDAVT 600 C SHADOW1996
HONDAVT 600 C SHADOW1997
HONDAVT 600 C SHADOW1998
HONDAVT 600 C SHADOW1999
HONDAVT 600 C SHADOW2000
HONDAXR 6501993
HONDAXR 6501994
HONDAXR 6501995
HONDAXR 6501996
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1994
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1995
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1996
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1997
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1998
KAWASAKIBJ 250 ESTRELLA1999
KAWASAKIEX 2502008
KAWASAKIEX 2502009
KAWASAKIEX 2502010
KAWASAKIEX 2502011
KAWASAKIEX 2502012
KAWASAKIEX 2502013
KAWASAKIEX 2502014
KAWASAKIKLX 650 C1993
KAWASAKIKLX 650 C1994
KAWASAKIKLX 650 C1995
KAWASAKIKLX 650 R1993
KAWASAKIKLX 650 R1994
KAWASAKIKLX 650 R1995
KAWASAKIKLZ 1000 VERSYS ABS2012
KAWASAKIKLZ 1000 VERSYS ABS2013
KAWASAKIKLZ 1000 VERSYS ABS2014
KAWASAKIZ 10002003
KAWASAKIZ 10002004
KAWASAKIZ 10002005
KAWASAKIZ 10002006
KAWASAKIZ 10002007
KAWASAKIZ 10002008
KAWASAKIZ 10002009
KAWASAKIZ 10002010
KAWASAKIZ 10002011
KAWASAKIZ 10002012
KAWASAKIZ 10002013
KAWASAKIZ 7502004
KAWASAKIZ 7502005
KAWASAKIZ 7502006
KAWASAKIZ 7502007
KAWASAKIZ 7502008
KAWASAKIZ 7502009
KAWASAKIZ 7502010
KAWASAKIZ 7502011
KAWASAKIZ 7502012
KAWASAKIZ 7502013
KAWASAKIZ 7502014
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2002
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2003
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2004
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2005
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2006
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2007
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2008
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2013
KAWASAKIZX-6R 636 NINJA2014
KAWASAKIZX-6R NINJA1998
KAWASAKIZX-6R NINJA1999
KAWASAKIZX-6R NINJA2000
KAWASAKIZX-6R NINJA2001
KAWASAKIZX-6R NINJA2002
KAWASAKIZX-6R NINJA2007
KAWASAKIZX-6R NINJA2008
KAWASAKIZX-6R NINJA2009
KAWASAKIZX-6R NINJA2010
KAWASAKIZX-6R NINJA2011
KAWASAKIZX-6R NINJA2012
KAWASAKIZX-6R NINJA2013
KAWASAKIZX-6R NINJA2014
KAWASAKIZX-6RR NINJA2003
KAWASAKIZX-6RR NINJA2004
KAWASAKIZX-6RR NINJA2005
KAWASAKIZX-6RR NINJA2006
KAWASAKIZX-7R / RR1996
KAWASAKIZX-7R / RR1997
KAWASAKIZX-7R / RR1998
KAWASAKIZX-7R / RR1999
KAWASAKIZX-9R NINJA1998
KAWASAKIZX-9R NINJA1999
KAWASAKIZX-9R NINJA2000
KAWASAKIZX-9R NINJA2001
KAWASAKIZX-9R NINJA2002
KAWASAKIZX-9R NINJA2003
KAWASAKIZXR 750 R1991
KAWASAKIZXR 750 R1992
KAWASAKIZXR 750 R1993
KAWASAKIZXR 750 R1994
KAWASAKIZXR 750 R1995
KTMADVENTURE 640 R1998
KTMADVENTURE 640 R1999
KTMADVENTURE 640 R2000
KTMADVENTURE 640 R2001
KTMADVENTURE 640 R2002
KTMDUKE 6201996
KTMDUKE 6201997
KTMDUKE 6201998
KTMDUKE 640 E1999
KTMDUKE 640 E2000
KTMDUKE 640 E2001
KTMDUKE 640 E2002
KTMDUKE 6902012
KTMDUKE 6902013
KTMEGS 6201997
KTMEGS 6201998
KTMLC4 640 E1998
KTMLC4 640 E1999
KTMLC4 640 E2000
KTMLC4 640 E2001
KTMLC4 640 E2002
SUZUKIDR 650 SE1996
SUZUKIDR 650 SE1997
SUZUKIDR 650 SE1998
SUZUKIDR 650 SE1999
SUZUKIDR 650 SE2000
SUZUKIDR 650 SEU / SET1996
SUZUKIDR 650 SEU / SET1997
SUZUKIDR 650 SEU / SET1998
SUZUKIDR 650 SEU / SET1999
SUZUKIDR 650 SEU / SET2000
SUZUKIGSF 400 BANDIT1991
SUZUKIGSF 400 BANDIT1992
SUZUKIGSF 400 BANDIT1993
SUZUKIGSF 400 BANDIT1994
SUZUKIGSF 400 BANDIT1995
SUZUKIGSF 600 BANDIT1995
SUZUKIGSF 600 BANDIT1996
SUZUKIGSF 600 BANDIT1997
SUZUKIGSF 600 BANDIT1998
SUZUKIGSF 600 BANDIT1999
SUZUKIGSF 600 BANDIT2000
SUZUKIGSF 600 BANDIT2001
SUZUKIGSF 600 BANDIT2002
SUZUKIGSF 600 BANDIT2003
SUZUKIGSF 600 BANDIT2004
SUZUKIGSF 600 S BANDIT1996
SUZUKIGSF 600 S BANDIT1997
SUZUKIGSF 600 S BANDIT1998
SUZUKIGSF 600 S BANDIT1999
SUZUKIGSF 600 S BANDIT2000
SUZUKIGSF 600 S BANDIT2001
SUZUKIGSF 600 S BANDIT2002
SUZUKIGSF 600 S BANDIT2003
SUZUKIGSF 600 S BANDIT2004
SUZUKIGSF 650 BANDIT2005
SUZUKIGSF 650 BANDIT2006
SUZUKIGSF 650 BANDIT2007
SUZUKIGSF 650 BANDIT2008
SUZUKIGSF 650 BANDIT2009
SUZUKIGSF 650 BANDIT2010
SUZUKIGSF 650 BANDIT2011
SUZUKIGSF 650 BANDIT2012
SUZUKIGSF 650 BANDIT2013
SUZUKIGSF 650 BANDIT2014
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2005
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2006
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2007
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2008
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2009
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2010
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2011
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2012
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2013
SUZUKIGSF 650 S BANDIT2014
SUZUKIGSR 6002006
SUZUKIGSR 6002007
SUZUKIGSR 6002008
SUZUKIGSR 6002009
SUZUKIGSR 6002010
SUZUKIGSR 6002011
SUZUKIGSX 600 F1998
SUZUKIGSX 600 F1999
SUZUKIGSX 600 F2000
SUZUKIGSX 600 F2001
SUZUKIGSX 650 F2008
SUZUKIGSX 650 F2009
SUZUKIGSX 650 F2010
SUZUKIGSX 650 F2011
SUZUKIGSX 650 F2012
SUZUKIGSX 650 F2013
SUZUKIGSX 650 F2014
SUZUKIGSX 650 F ABS2009
SUZUKIGSX 650 F ABS2010
SUZUKIGSX 650 F ABS2011
SUZUKIGSX 650 F ABS2012
SUZUKIGSX 650 F ABS2013
SUZUKIGSX 650 F ABS2014
SUZUKIGSX 7501998
SUZUKIGSX 7501999
SUZUKIGSX 7502000
SUZUKIGSX 7502001
SUZUKIGSX 7502002
SUZUKIGSX 7502003
SUZUKIGSX 750 F1998
SUZUKIGSX 750 F1999
SUZUKIGSX 750 F2000
SUZUKIGSX 750 F2001
SUZUKIGSX 750 F2002
SUZUKIGSX 750 F2003
SUZUKIGSX 750 F2004
SUZUKIGSX 750 F2005
SUZUKIGSX 750 F2006
SUZUKIGSX-R 6001997
SUZUKIGSX-R 6001998
SUZUKIGSX-R 6001999
SUZUKIGSX-R 6002000
SUZUKIGSX-R 6002001
SUZUKIGSX-R 6002002
SUZUKIGSX-R 6002003
SUZUKIGSX-R 6002004
SUZUKIGSX-R 6002005
SUZUKIGSX-R 6002006
SUZUKIGSX-R 6002007
SUZUKIGSX-R 6002008
SUZUKIGSX-R 6002009
SUZUKIGSX-R 6002010
SUZUKIGSX-R 6002011
SUZUKIGSX-R 6002012
SUZUKIGSX-R 6002013
SUZUKIGSX-R 6002014
SUZUKIGSX-R 750 1996
SUZUKIGSX-R 750 1997
SUZUKIGSX-R 750 1998
SUZUKIGSX-R 750 1999
SUZUKIGSX-R 750 W1994
SUZUKIGSX-R 750 W1995
SUZUKIGW 250 INAZUMA2013
SUZUKIGW 250 INAZUMA2014
SUZUKIRF 600 R1993
SUZUKIRF 600 R1994
SUZUKIRF 600 R1995
SUZUKIRF 600 R1996
SUZUKIRF 900 R1994
SUZUKIRF 900 R1995
SUZUKIRF 900 R1996
SUZUKIRF 900 R1997
SUZUKIUH 125 BURGMAN2002
SUZUKIUH 125 BURGMAN2003
SUZUKIUH 125 BURGMAN2004
SUZUKIUH 125 BURGMAN2005
SUZUKIUH 125 BURGMAN2006
SUZUKIUH 125 BURGMAN2007
SUZUKIUH 125 BURGMAN2008
SUZUKIUH 125 BURGMAN2009
SUZUKIUH 125 BURGMAN2010
SUZUKIUH 125 BURGMAN2011
SUZUKIUH 125 BURGMAN2012
SUZUKIUH 125 BURGMAN2013
SUZUKIUH 125 BURGMAN2014
SUZUKIUH 150 BURGMAN2004
SUZUKIUH 150 BURGMAN2005
SUZUKIUH 150 BURGMAN2006
SUZUKIUH 200 BURGMAN2007
SUZUKIUH 200 BURGMAN2008
SUZUKIUH 200 BURGMAN2009
SUZUKIUH 200 BURGMAN2010
SUZUKIUH 200 BURGMAN2011
SUZUKIUH 200 BURGMAN2012
SUZUKIUH 200 BURGMAN2013
SUZUKIUH 200 BURGMAN2014
SUZUKIXF 650 FREEWIND1997
SUZUKIXF 650 FREEWIND1998
SUZUKIXF 650 FREEWIND1999
SUZUKIXF 650 FREEWIND2000
SUZUKIXF 650 FREEWIND2001
SUZUKIXF 650 FREEWIND2002
TRIUMPHDAYTONA 6752008
TRIUMPHDAYTONA 6752009
TRIUMPHDAYTONA 6752010
TRIUMPHDAYTONA 6752011
TRIUMPHDAYTONA 6752012
TRIUMPHDAYTONA 6752013
TRIUMPHDAYTONA 6752014
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752008
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752009
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752010
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752011
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752012
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752013
TRIUMPHSTREET TRIPLE 6752014
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2009
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2010
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2011
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2012
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2013
TRIUMPHSTREET TRIPLE 675 R2014
YAMAHAFZR 4001990
YAMAHAFZR 4001991
YAMAHAFZR 4001992
YAMAHAFZR 4001993
YAMAHAFZR 4001994
YAMAHASZR 6601995
YAMAHASZR 6601996
YAMAHASZR 6601997
YAMAHASZR 6601998
YAMAHATT 600 E1994
YAMAHATT 600 E1995
YAMAHATT 600 E1996
YAMAHATT 600 E1997
YAMAHATT 600 E1998
YAMAHATT 600 S1994
YAMAHATT 600 S1995
YAMAHATT 600 S1996
YAMAHATT 600 S1997
YAMAHAVP 125 X-CITY2008
YAMAHAVP 125 X-CITY2009
YAMAHAVP 125 X-CITY2010
YAMAHAVP 125 X-CITY2011
YAMAHAVP 125 X-CITY2012
YAMAHAVP 125 X-CITY2013
YAMAHAVP 250 X-CITY2007
YAMAHAVP 250 X-CITY2008
YAMAHAVP 250 X-CITY2009
YAMAHAVP 250 X-CITY2010
YAMAHAVP 250 X-CITY2011
YAMAHAVP 250 X-CITY2012
YAMAHAVP 250 X-CITY2013
YAMAHAVP 250 X-CITY2014
YAMAHAXJ 600 N1994
YAMAHAXJ 600 N1995
YAMAHAXJ 600 N1996
YAMAHAXJ 600 N1997
YAMAHAXJ 600 N1998
YAMAHAXJ 600 N1999
YAMAHAXJ 600 N2000
YAMAHAXJ 600 N2001
YAMAHAXJ 600 N2002
YAMAHAXJ 600 N2003
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1992
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1993
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1994
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1995
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1996
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1997
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1998
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION1999
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION2000
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION2001
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION2002
YAMAHAXJ 600 S DIVERSION2003
YAMAHAXJR 4001995
YAMAHAXJR 4001996
YAMAHAXJR 4001997
YAMAHAXJR 4001998
YAMAHAXJR 4001999
YAMAHAXT 600 E1990
YAMAHAXT 600 E1991
YAMAHAXT 600 E1992
YAMAHAXT 600 E1993
YAMAHAXT 600 E1994
YAMAHAXT 600 E1995
YAMAHAXT 600 E1996
YAMAHAXT 600 E1997
YAMAHAXT 600 E1998
YAMAHAXT 600 E1999
YAMAHAXT 600 E2000
YAMAHAXT 600 E2001
YAMAHAXT 600 E2002
YAMAHAXT 600 E2003
YAMAHAXTZ 660 TENERE1991
YAMAHAXTZ 660 TENERE1992
YAMAHAXTZ 660 TENERE1993
YAMAHAXTZ 660 TENERE1994
YAMAHAXTZ 660 TENERE1995
YAMAHAXTZ 660 TENERE1996
YAMAHAXTZ 660 TENERE1997
YAMAHAXTZ 660 TENERE1998
YAMAHAXTZ 660 TENERE1999

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
ZESTAW NAPĘDOWY HONDA CB 500 94-03r.
Zestawy napędowe do HONDA

ZESTAW NAPĘDOWY HONDA CB 500 94-03r.

380.00zł

Dodaj do koszyka

32.00zł

Dodaj do koszyka

FILTR OLEJU K&N KN303
Filtry Oleju (Nr Katalogowy)

FILTR OLEJU K&N KN303

37.00zł

Dodaj do koszyka

     

Kontakt
  • +48 502 999 219
    info@MotocyklowySklep24.pl

    SELECT
    MotocyklowySklep24.pl
    ul. Szeroka 11, 62-300 Września
    Opineo.pl - opinie o nas
    Copyright ©2018 www.motocyklowysklep24.pl
    Podane ceny zawierają podatek VAT.
    Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone.